Domůpro ŽenyCo o vašem vztahu prozradí Facebook? A co na něj šťastné páry...

Co o vašem vztahu prozradí Facebook? A co na něj šťastné páry rozhodně nedávají?

-

Dnes se stalo novou módou sdílet momenty lásky na sociálních sítích. Avšak ne všechny páry holdují právě této zálibě. A hlavně ty šťastné mají své profily podezřele prázdné. Co šťastné páry nesdílejí za žádnou cenu a proč netřeba věřit všemu, co vidíte? Hoc i na vlastní oči?

MaM 29.09.2021 09:00 letní láska – příběh – pište příběhy o letní … Foto: Shutterstock
Skutečně zamilované dvojice nepotřebují své nejromantičtější chvíle okamžitě sdílet.
Často jde o klam
John Moore se věnuje vztahové poradenství a všiml si, že nejvíce se před rodinou líbají, objímají a projevují si náklonnost páry, které chtějí zakrýt, že pod pokličkou dokonalého vztahu to pořádně vře. No a pak je blízké okolí překvapené, když přijde rozvod jako blesk z čistého nebe. A tak je to i na sociálních sítích. Zamilované fotky a preumelkované pózy jsou spíše image na to, aby pár vytvořil zdání dokonalosti a ostatní jim záviděli, i když vlastně nemají co.

Neinšpirujte se internetem
Není nic horšího, pokud ve svém vztahu vytvoříte dusno proto, že váš vztah jakoby nebyl stejně romantický, než ty, které sledujete na sociálních sítích. John Moore říká, že v tomto případě není zdaleka vhodné věřit všemu, co vidíte. Je to, pokud byste chtěli, aby byl váš partner kopií hrdiny z růžové knihovny. Nesnažte se svou lásku nastavit na kopírování influencerov. V jejich případě totiž často jedná o stejně neuvěřitelnou pózu, jako zamilované knihy. Akorát že je o něco uvěřitelnější, protože ji vidíte na vlastní oči.

láska, vztah, muž a žena, partneři
ČTĚTE AJ
Našli jste pravou lásku? 4 znaky, které podle psychologů naznačují, že zůstanete spolu navždy
Nepotřebují sdílet vše
Skutečně zamilované dvojice nepotřebují své nejromantičtější chvíle okamžitě sdílet na sociálních sítích. Čím intimnější a atraktivnější se fotky zdají o to víc je podle Johna Moora pravděpodobnější, že jde o pózu. Protože skutečně zamilovaní lidé si užívají přítomné chvíle lásky, něhy a zamilovanosti. Nehledají pózu na to, aby dobře vypadaly na internetu.

Vyznání na nástěnce jsou tabu
To opravdu šťastné páry nepotřebují. Je to jak líbat se v parku před jinými, jak psát své jméno sprejem na zeď, nebo řezat srdíčka do kůry stromu. Toto šťastné páry nedělají. Nepotřebují svou lásku dokazovat před jinými, užívají si ji sami dva. „Nezáviďte těm, kteří si na plochu dávají zamilované básně. Možná se jen snaží suplovat to, co jim chybí v reálném životě, „říká John Moore.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek