Domůpro ŽenyNázor ostatních? Ne, nechci ho slyšet! Tato znamení se řídí výlučně vlastním...

Názor ostatních? Ne, nechci ho slyšet! Tato znamení se řídí výlučně vlastním rozumem

-

Jemné doporučení či ostrá kritika? Ani náhodou! Někteří lidé jsou na rady ostatních vysloveně alergičtí a žijí podle vlastních pravidel.

Pravda 30.09.2021 11:00 žena, názor, hněv, smutek, dievčaFoto: Shutterstock
I tak si udělám vše po svém!
Názor okolí je nezajímá a přísně pohledy jiných ignorují. O které znamení zvěrokruhu jde?

střelec
Z úst střelce budete jen málokdy slyšet zdvořilostní fráze. Nebojácně znamení ohně se nezalekne ničeho a nikoho – zvláště ne tehdy, když jde o porušování sociálních konvencí. Jeho povaha rebela není touha po vyjádření své individuality, ale spíše vrozená neochota klanět se konvencím.

spolubydlící, kamarádka, žena, hádka
ČTĚTE VÍCE
Ať žijí konflikty! Tato znamení jejich přímo vyhledávají
Blíženci
Vzdušné znamení je ztělesněním nepředvídatelnosti a své okolí často „vyruší“ neuvěřitelnými kroky či rozhodnutími. Jejich vlastní individualita je takový výrazná, že pro ně neexistuje nic vzácnější – pravidla uznávají, ale jen ty, které si vytyčí sami. Jinak jsou jim příkazy či nařízení okolí celkem cizí.

ryby
Ryby také rádi plavou proti proudu. Je to proto, že je ovládá skvělá intuice. Citlivá ryba se těžko vyrovnává se situací, kdy je přichycena při porušování pravidel. Na druhé straně, ani to ji neodradí od jejich porušování v budoucnosti. Jednoduše, životem plave proti proudu a žádné navigování od ostatních nepotřebuje.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek