DomůBydleníPřeneste si půvab z přírody do svého interiéru

Přeneste si půvab z přírody do svého interiéru

-

Příroda je diva, která to bez debaty ví! Kombinuje, tvaruje a uchvacuje. Její barvy, vzory a materiály nás nepřestávají inspirovat. Stačí se podívat kolem sebe a přinést si kousek z té krásy ik sobě domů.

Košíky z mořské trávy, proutěné křesla, ale i sedací nábytek z banánových listů … Lněné ubrusy, ale i působivá pampová tráva, jako dekorační prvek do vysokých váz, jsou rozhodně něčím co vás nejen po estetické, ale i funkční stránce, tak brzy neomrzí.

moderní interiér v přírodním stylu
Zdroj: istock.com

Dřevo má prvenství
Nalijme si čistého vína. Viděli jste už interiér, který by se obešel bez materiálové ikony jakou tento přírodní materiál bezpochyby je ?! Pozornost na sebe stále více strhávají dřevěné obklady stěn, různé mozaiky, olejované podlahy z masivního dřeva či velkoplošné knihovny sahající od podlahy až po strop. Originální dřevěné solitéry, konzolové, jídelní, ale i konferenční stolky se zásluhou designérů stávají klenoty našich domácností. Bylo by chybou myslet si, že masivní dřevo patří převážně do interiéru chat a srubů. I v současném moderním městském designu jim totiž patří vážená pozice. Trendem dnešní doby je nábytek ze světlých dřevin vyráběný na míru a dřevěné podlahy s výraznou kresbou dřeva.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek